Darmowa dostawa
Bransoletki Miedziane Magnetyczne - ENERGETIX

Bransoletki miedziane magnetyczne

Filtry

Dla kogo

Dla kogo

Ilość sygnowanych magnesów Energetix

Ilość sygnowanych magnesów Energetix

Cena

Cena

  • 106,00 zł - 299,00 zł

Aktywne filtry

Bransoletki miedziane magnetyczne

Bransoletka miedziana magnetyczna to ponadczasowy i doskonały wybór dla kobiety i mężczyzny. Korzyści zdrowotne płynące z bransoletki miedzianej wyposażonej w magnesy neodymowe poprawia nasze samopoczucie i nastrój oraz wspomaga leczenie w bólach stawów.
Zastosowanie miedzianej wstawki pozwala na uzyskanie tego samego efektu, co przy bransoletce wykonanej całkowicie z miedzi, jednocześnie zachowując styl, elegancję i nowoczesność.


Bransoletki miedziane zarówno męskie, jak i damskie będą prezentować się pięknie na naszej ręce oraz jej bogaty design przyciągnie uwagę drugiej osoby. Zastosowany w wielu bransoletkach system ENERGETIX FLEX pozwala cieszyć się wygodą, komfortem oraz praktycznością.

Bransoletka Miedziana Damska

Bransoletka miedziana damska z magnesami to modny dodatek, który łączy zdrowie z elegancją. Warto wybrać tę bransoletkę, jeśli szukasz dodatku, który łączy ze sobą modę i zdrowie.

Bransoletka Miedziana Męska

Bransoletka miedziana męska to elegancki i stylowy dodatek, który dodaje każdemu mężczyźnie szyku i wyrafinowania. Bransoletka doskonale komponuje się z różnymi stylami odzieży, dodając każdemu outfitowi dodatkowej finezji. Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu i dodać swojemu stylu odrobinę elegancji, bransoletka miedziana męska jest doskonałym wyborem.Zobacz także: Biżuteria miedziana Bransoletki magnetyczne