Darmowa dostawa
Drzewo życia biżuteria

Drzewo życia biżuteria

Filtry

Dla kogo

Dla kogo

Siła 1 magnesu

Siła 1 magnesu

Cena

Cena

  • 171,00 zł - 285,00 zł

Kamień

Kamień

Materiał

Materiał

Aktywne filtry

Drzewko szczęścia

„Drzewo Życia” – drzewa pojawiały się jako motywy w wielu kulturach i religiach i zawsze inspirowały kreatywnych artystów. Dotyczy to również projektantów naszej biżuterii magnetycznej, którzy ponownie zinterpretowali popularny symbol w bransoletce magnetycznej ENERGETIX, pręcie do strukturyzacji wody i wisiorku do łańcuszka magnetycznego.

Symbol drzewa życia

Mocno zakorzeniony, z rozrosłym pniem i potężną, sięgającą nieba koroną, ten symbol nie pozostawia wątpliwości, w połączeniu z biżuterią magnetyczną według wielu dodaje dodatkową siłę do efektu magnetycznego, symbol pod każdym względem wskazuje na silną osobowość. Drzewa są powszechnie uważane za symbole wewnętrznej siły i równowagi. Wiele osób noszących biżuterię opatrzoną tym symbolem chce wyrazić dokładnie te cechy lub wzmocnić je poprzez ich noszenie. Symbol drzewa życia jest więc nie tylko niezwykle dekoracyjnym elementem magnetycznej bransoletki czy naszyjnika, ale także wyrazem własnej osobowości.

Mandala drzewo życia

Drzewa zawsze komunikowały wiele różnych przesłań, od ludów Majów i Celtów aż po dziś. Korona wznosi się ku niebu, korzenie szukają „świata podziemnego”, pień łączy jedno i drugie. Mądrość, siła, długowieczność, a nawet odrodzenie to nadzieje i przekonania, które przez wieki były związane z drzewami. Ci, którzy noszą bransoletkę magnetyczną lub naszyjnik drzewo życia łączą piękno i symbolikę w jednym.