Energetix charytatywnie

W ramach podziękowania za sukces ENERGETIX bierze odpowiedzialność społeczną. Partnerzy biznesowi i firmy wspierają „Fundację Hugo Tempelmana” i „Stiftung RTL – Wir helfen Kindern e. V.”. Już ponad 1.000.000 Euro ENERGETIX był w stanie czerpać korzyści z celów charytatywnych. Najważniejsze: każdy grosz dociera tam, gdzie jest potrzebny!

Energetix wraz z partnerami biznesowymi wspierają „Fundację Hugo Tempelmana” i „Fundację RTL – Pomagamy Dzieciom e. V.”. Już ponad 1 000 000 Euro zostało przekazane na cele charytatywne. Co najważniejsze: każdy grosz dociera tam, gdzie jest potrzebny!

Holenderski lekarz Hugo Tempelman prowadzi pionierskie projekty w Afryce Południowej w celu zwalczania AIDS i poprawy jakości życia tysięcy ludzi; Fundacja RTL wspiera projekty na całym świecie w celu poprawy perspektyw życiowych dzieci i młodzieży.

scheckubergabe

Nasi klienci i partnerzy biznesowi bardzo doceniają to zaangażowanie i są dumni z tego, że możemy w nie wnieść swój wkład. Razem pomagamy tym, którzy pilnie potrzebują pomocy.

Część darowizn składa się z wpływów z wybranych produktów. Ponadto ENERGETIX bierze udział w dwóch głównych wydarzeniach: Maratonie Gutenberga w Moguncji i RTL Spendenmarathon. ENERGETIX motywuje swoich partnerów biznesowych do udziału w wydarzeniach i przekazuje określoną kwotę za kilometr. Te wydarzenia są wyjątkowym doświadczeniem zespołowym, a także służą dobrej sprawie.

Firma aktywnie wspiera także Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

wosp

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kobylej Górze pragnie Państwu serdecznie podziękować za pomoc w zorganizowaniu X Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kobylej Górze.

Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie, które jest wyrazem dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Za Państwa biżuterię, która była licytowana otrzymaliśmy w sumie 1700 zł.

Sztab WOŚP w Kobylej Górze

Wiesław Berski, Halina Kowalczyk, Małgorzata Walentynowicz,

Patrycja Walentynowicz, Piotr Kolasa