Darmowa dostawa

Gwarancja ENERGETIX

Każdy produkt zakupiony w firmie ENERGETIX jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Zdajemy sobie sprawę, że jakość produktów jest kluczowa dla naszych Klientów, dlatego chcemy zapewnić Państwa, że stawiamy na najwyższą jakość i solidność naszych produktów.

W razie jakichkolwiek problemów z naszymi produktami, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Nasz doświadczony zespół będzie w stanie pomóc i doradzić, jakie kroki należy podjąć, aby jak najszybciej rozwiązać problem.
W przypadku konieczności wysłania produktu do naszego magazynu, przeprowadzimy niezbędną diagnozę, aby stwierdzić przyczynę problemu. Jeśli usterka wynika z wady fabrycznej lub materiałowej, firma ENERGETIX naprawi produkt lub wymieni go na nowy.

Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że nasze produkty są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także niezawodne i trwałe. Gwarancja ENERGETIX obejmuje wszystkie produkty, w tym biżuterię magnetyczną, produkty wellness. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i zadowolenia naszych Klientów, dlatego chcemy zapewnić Państwa, że w przypadku jakichkolwiek problemów firma ENERGETIX służy pomocą i wsparciem.

Zapraszamy do zakupów. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej jakości oraz pełne wsparcie naszego doświadczonego zespołu.