Darmowa dostawa
jak nosic bransoletki magnetyczne?

Jak nosić bransoletki magnetyczne? Skutki uboczne?

Bransoletki Magnetyczne działanie i właściwości

Sygnowane magnesy neodymowe ENERGETIX umieszczone we wszystkich naszych bransoletkach poprzez pole magnetyczne stymulują organizm do wytwarzania jonów ujemnych - działanie takie zapobiega procesom degeneracyjnym. Poprawiają natlenowanie i przepływ krwi, stwarzają warunki do usprawnienia procesów metabolicznych na poziomie komórkowym. Utrzymanie właściwego poziomu zasadowości i natlenienia naszych tkanek jest podstawowym warunkiem zdrowia i dobrego samopoczucia.

Właściwości terapii magnetycznej

 • dotlenia organizm
 • reguluje ciśnienie krwi
 • neutralizuje stres
 • zapewnia zdrowy i głęboki sen
 • dodaje nam energii

Wszystkie właściwości i działania bransoletek magnetycznych bazują na dokonaniach magnetoterapii, czyli terapii magnetycznej polegającej na wykorzystaniu działania pola magnetycznego.

Magnetoterapia to metoda leczenia z wykorzystaniem pola magnetycznego. Może być stosowana zarówno w leczeniu chorób, jak i w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia. Bransoletki magnetyczne to jeden ze sposobów na stosowanie magnetoterapii w codziennym życiu. Poprzez noszenie takiej bransoletki, ciało jest stale poddawane działaniu pola magnetycznego, co może przynieść wiele korzyści dla zdrowia. Magnetoterapia jest bezpieczna i skuteczna, dlatego coraz więcej osób decyduje się na stosowanie bransoletek magnetycznych.

Na której ręce nosimy bransoletkę magnetyczną?

Dzięki opinii Dr n. med. Jelisaveta Kunosic ustalono, że w przypadku problemów z ciśnieniem zaleca się nosić bransoletki magnetyczne ENERGETIX na lewej ręce w przypadku niskiego ciśnienia, natomiast na prawej ręce przy wysokim ciśnieniu. Jeśli nie mamy problemów z ciśnieniem, zakładamy na tej ręce, na której lubimy.

Czy można nosić codziennie bransoletkę magnetyczną?

Bransoletki magnetyczne można, a nawet należy nosić codziennie. Magnetyczne bransoletki można również zakładać na noc - podczas snu, zwłaszcza u osób mających problemy ze snem.

Bransoletki magnetyczne skutki uboczne?

Bransoletek magnetycznych należy unikać w przypadku kobiet w ciąży, osób z rozrusznikiem serca oraz użytkowników pomp insulinowych, ponieważ pole magnetyczne może powodować interakcje z tymi urządzeniami, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Dla pozostałych osób, stosowanie pola magnetycznego poprzez bransoletki magnetyczne jest bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych.

Z jakich materiałów wykonane są bransoletki ENERGETIX?

Najwyższej jakości hipoalergiczna stal szlachetna (w niektórych modelach platerowana żółtym lub różowym złotem), która nie matowieje i jest bezpieczna w noszeniu oraz skóra, silikon, tekstylia, drewno, naturalne kamienie, cyrkonie, kryształy Swarovski, są gwarancją najwyższej jakości produktu. Niektóre bransoletki są z dodatkiem miedzi.

Magnesy neodymowe zastosowane w biżuterii magnetycznej ENERGETIX są skierowane biegunem północnym w stronę ciała. Strona ta jest sygnowana logiem ENERGETIX, świadczącym o prawidłowym umieszczeniu magnesu w biżuterii pod kątem kierunku pola magnetycznego. To najważniejszy aspekt, dzięki któremu możemy bezpiecznie i wygodnie korzystać z dobrodziejstw terapii magnetycznej.

Dzięki wielu opiniom i badaniom ustalono, że Biegun północny magnesu:

 • Wyeliminuje ból
 • Zredukuje obrzęki
 • Usuwa stany zapalene

Czy bransoletki magnetyczne działają na odchudzanie?

Bransoletki magnetyczne mogą pomóc w poprawie funkcjonowania organizmu poprzez umożliwienie lepszego dotlenienia komórek, co może przyczynić się do lepszego zdrowia i samopoczucia. Jednak nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że same bransoletki magnetyczne mogą pomóc w odchudzaniu. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, najlepszym sposobem jest zadbanie o zdrową dietę i regularne ćwiczenia fizyczne, a bransoletka magnetyczna dodatkowo pomoże w poprawie Twojej wydolności i kondycji poprzez lepsze dotlenienie organizmu.

Opinie specjalistów

Na temat produktów magnetycznych ENERGETIX wypowiedziało się pozytywnie wielu specjalistów.

 • Dr n. med. Jelisaveta Kunosic internista, alergolog, pulmonolog:
  "Aby obniżyć zbyt wysokie ciśnienie tętnicze należy nosić bransoletkę magnetyczną na prawym nadgarstku, natomiast przy niskim ciśnieniu krwi nosimy bransoletkę na lewym nadgarstku."
 • Dr n. med. Leszek Marek Krześniak internista:
  "Magnesy neodymowe umieszczone np. w biżuterii stymulują organizm do wytwarzania jonów ujemnych – działanie takie zapobiega procesom degeneracyjnym."
 • Lek. Hanna Szostakowska anestezjolog:
  "Obecnie nasze życie to ciągły pęd, właściwie nie wiadomo, za czym i po co? Dlatego oczekujemy szybkich efektów leczenia. Magnetoterapia jest jedną z metod naturalnych, które wymyślili i stosowali ludzie w czasach, gdy pośpiech był pojęciem nieznanym. Teraz wiemy, że wiele z dzisiejszych chorób, tzw. cywilizacyjnych spowodowanych jest właśnie tym pędem i nadmiarem stresu bombardującym nasze organizmy. Dlatego moją propozycją jest noszenie magnesów w miarę możliwości 1000 Gaussów na 10kg wagi lub na każde 10 lat życia."

Zachęcamy do sprawdzenia opinii na temat naszych produktów magnetycznych. Posiadamy 100% pozytywnych opinii na niezależnych stronach oraz na Allegro, gdzie każda opinia jest potwierdzona poprzez zakup.