Darmowa dostawa

Kolekcja - katalog ENERGETIX 2023

Przedstawiamy nowy katalog na rok 2023, katalog pełen inspiracji, który w prosty sposób pozwoli Ci dobrać odpowiednie produkty do efektu, jaki chcesz osiągnąć. Sięgnij po garść inspiracji i wiedzy, daj się zaskoczyć naszym produktom.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów i panującym trendom ENERGETIX stale poszerza swój asortyment. Kolekcja 2022/2023 oferuje fantastyczną, biżuterię magnetyczną, oraz coraz bardziej popularne akcesoria wellness ze zintegrowanymi magnesami. Dzięki połączeniu doświadczenia producenta oraz wskazówkom specjalistów, lekarzy oraz naszych klientów, powstały produkty funkcjonalne o nowoczesnym designie. Wszystko po to, aby czuć się dobrze każdego dnia.

Nowy katalog to 116 stron, nie tylko fantastycznych produktów, ale także sporo treści merytorycznej. Jako nowość dodaliśmy również wykład nt. magnetoterapii – pytania i odpowiedzi – autoryzowany przez dr n. med. Jelisavete Kunosic. Podsumowując, wszystko, co musisz wiedzieć o magnetoterapii zebrane jest w jednym miejscu, w nowym katalogu.
Przy kodach produktów oprócz ceny znajdziesz przydatne informacje dotyczące dostępnych rozmiarów, ilości magnesów, a także siły pola magnetycznego wyrażone w Gauss (Gs). Dodatkowo przy niektórych modelach znajdziesz informację co do rodzajów kamieni szlachetnych, jakie zostały w konkretnym modelu użyte. Wszystkie te informacje z pewnością ułatwią dobór odpowiedniego produktu do efektu, jaki chcesz uzyskać.

Czeka na Ciebie najwyższa jakość, nowoczesny design oraz świetne parametry techniczne. Na stronie znajdziesz również wiele innych ciekawych modeli biżuterii magnetycznej, a także akcesoriów do magnetoterapii z limitowanych kolekcji czy też z poprzednich katalogów.

Katalog jest w pełni interaktywny, klikając na każdy element (cyferka pod produktem), przenosi nas na stronę produktu.