Darmowa dostawa
   • MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury
   • MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury
   • MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury
   • MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury
   • MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury
   MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury

   MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury

   Magnetyczny Długopis do akupresury. Magnet Pen oparty jest na tradycyjnej medycynie chińskiej i jest idealny do masowania i ucisku punktów akupunkturowych. Akupresura, w przeciwieństwie do akupunktury, nie polega na stosowaniu igieł. Zamiast tego, punkty energetyczne są stymulowane poprzez zewnętrzne uciskanie, co pobudza meridiany w Twoim ciele. Nacisk na punkty uwalnia blokady i stymuluje przepływ energii, przynosząc ulgę w bólu i redukując napięcie.

   Ilość:

   Lub zamów telefonicznie: 501 233 408

  • Dostawy i płatności
  • Masz pytanie?
   Codziennie 8:00 - 22:00
   Pomoc specjalisty:Zadzwoń|Chat
   • 30 dni na zwrot30 dni na zwrot
   • Darmowa dostawa 24hDarmowa dostawa 24h
   • Gwarancja Producenta 24 miesiąceGwarancja Producenta 24 miesiące
   • Rezencje OpinieOpinie 5/5

   Parametry

   Materiał
   Stal szlachetna
   Ilość sygnowanych magnesów Energetix
   2
   Siła 1 magnesu
   2500 Gauss / 0,25 Tesla
   3500 Gauss / 0,35 Tesla
   Indeks
   4100-1

   Opis

   Magnet Pen został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić precyzyjne masowanie i uciskanie punktów dzięki dwóm różnym rozmiarom końcówek-głowic ze zintegrowanymi silnymi magnesami neodymowymi (mniejsza głowica - 2500 Gauss, większa głowica - 3500 Gauss). Większa głowica masująca jest odpowiednia do masażu i wywierania nacisku na duże mięśnie lub części ciała, ułatwiając szybsze wywołanie "przyjemnego bólu", przyspieszając uwalnianie blokad oraz bólu i eliminację napięcia mięśniowego. Mniejsza głowica działa podobnie jak akupunktura, ale bez konieczności stosowania igieł, wywierając głębszy nacisk na mniejsze części i punkty ciała.

   Magnesy w głowicach stymulują mikrokrążenie i zwiększają przepływ krwi w obszarze masażu i ucisku , mają właściwości przeciwbólowe i relaksujące, które dodatkowo pomagają w redukcji stresu i napięcia. Magnet Massage Pen jest doskonały do wielu typowych zastosowań akupresury, takich jak łagodzenie napięcia szyi, redukcja bólów głowy, ulga w problemach z żuchwą oraz rozluźnienie napięcia mięśniowego, a dodatkowo oferuje liczne korzyści dzięki sile magnetoterapii.

   Czym jest terapia magnetyczna?

   Terapia magnetyczna to naturalna, nieinwazyjna, całościowa terapia stosowana przez miliony ludzi na całym świecie w celu poprawy krążenia krwi, dotlenienia organizmu, złagodzenia bólu, zmniejszenia stanów zapalnych, przywrócenia pozytywnej energii i poprawy snu. Polega ona na wykorzystaniu leczniczych właściwości pola magnetycznego (magnesu), które przenika w głąb tkanek i mobilizuje je do regeneracji. Jest to bezpieczne, skuteczne i proste w użyciu alternatywne rozwiązanie dla naszego zdrowia, wspierające funkcjonowanie naszego organizmu. Magnetoterapia to również jedna z częściej stosowanych metod fizykoterapeutycznych.

   Analiza dostępnej literatury naukowej dotyczącej stosowania magnesów o stałym polu magnetycznym wykazała ich skuteczność w wielu schorzeniach, zwłaszcza w działaniu przeciwbólowym.

   MagnetMassagePen długopis do masażu Akupresury