Darmowa dostawa
rodzina-energetix

BIŻUTERIA DESIGNERSKA z efektem

bizuteria magnetyczna

ENERGETIX Piękno i zdrowie

Dlaczego by nie połączyć prawa natury ze stylem? To właśnie inspiracja, na której opierają się nasze wyjątkowe produkty. Ponieważ każdy z naszych nieporównywalnych produktów zawiera co najmniej jeden wysokiej jakości sygnowany magnes. W niektórych projektach, znajdziesz ich nawet więcej.

sygnowane magnesy

Noś biżuterię, która dodaje Ci energii i wspiera Cię w codziennych wyzwaniach.

Więcej lekkości. Więcej szczęścia. Więcej energii. Magnetyczna biżuteria otwiera nowy styl życia dla swoich użytkowników. W wyglądzie tak unikalnym, jak osoba, która ją nosi.

Siła magnetyzmu. Sztuka ENERGETIX.

Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość: stosujemy wyłącznie najlepsze magnesy i materiały premium, aby zapewnić wyjątkową jakość naszych produktów. Gwarantujemy, że przy odpowiedniej pielęgnacji, nasze magnesy przetrwają całe życie, tracąc jedynie 1% swojej siły w ciągu 10 lat!

Czy wiesz że?

Siła pola magnetycznego wyrażana jest w Teslach lub Gaussach? Nasze standardowe magnesy generują 0,12 Tesla( tj. 1200 Gauss), podczas gdy te o zwiększonej sile - 0,18 Tesla (1800 Gauss) lub więcej. Koniecznie zwróć uwagę na parametry produktu.

bransoletki magnetyczne

NIE MAGIA Czy wiara

To nauka. Nasza planeta otaczana jest ochronnym polem magnetycznym, które jest niezbędne do życia. Jak mawiał laureat Nagrody Nobla, profesor Werner Heisenberg, "magnetyzm jest kluczową energią dla wszystkich form życia".

magnetyzm a zwierzęta

Tajemnicze poczucie

Świat zwierząt stanowi fascynujący przykład wpływu pól magnetycznych na całe życie. Ptaki wędrowne, rekiny, wieloryby i wiele innych rodzajów zwierząt wykorzystują je do orientacji. To, co często wydaje się dla nas niewytłumaczalne, jest po prostu logicznym nawigatorem natury.

ENERGETIX: Wzmocnij swój naturalny rytm życia!

Magnetosfera ziemska od tysięcy lat zapewnia, że pola magnetyczne w organizmach funkcjonują prawidłowo. Ale ta siła zmniejsza się w miarę postępu ewolucji. W ENERGETIX łączymy estetykę z dodatkową energią, wspierając utrzymanie równowagi pola magnetycznego ciała. Zapewniamy wsparcie przez cały dzień i noc, minimalizując wpływ spadku magnetosfery.

równowaga magnetyczna

SIŁA MAGNESU Gdzie chcesz ją poczuć?

W ENERGETIX pasjonujemy się rzeczami wyjątkowymi. Dlatego zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ciągle zaskakiwać Cię nowymi pomysłami. Czy to jako biżuteria, styl życia, dom, zwierzęta domowe czy wellness – nasza ekskluzywna oferta jest wszechstronna.

Przyłóż w dowolne miejsce magnes

Do noszenia:

Wybierz spośród szerokiej gamy stylowej biżuterii magnetycznej i pozwól magnesom działać na Twoje ciało - od uszu, dłoni, nadgarstków, szyi aż po stopy.

Dla dobrego samopoczucia:

Odkryj głęboki relaks z naszą gamą produktów wellness, gdzie magnesy są naszym sekretem. Oferujemy niezawodne wsparcie, które sięga od mat magnetycznych, przez opaski magnetyczne na kolana i stawy, pasy lędźwiowe, po urządzenia do masażu, szczotki i wkładki do butów, aż po nasze popularne strukturyzatory wody.

Produkty o zwiększonej intensywności

Zróżnicowany wachlarz siły działania: nasze magnetyczne akcesoria zostały stworzone, aby precyzyjnie wpływać na wybrane partie ciała. Nasze broszki magnetyczne o wyjątkowo silnym działaniu można łatwo przypiąć do ubrań, bielizny czy opasek, celując w obszary wymagające szczególnej uwagi ze względu na ból lub stan zapalny.

różnorodność produktów z magnesami