Darmowa dostawa
   • Materac magnetyczny MAGNOFLEX
   • Materac magnetyczny MAGNOFLEX
   Materac magnetyczny MAGNOFLEX

   Materac magnetyczny MAGNOFLEX

   Dostępny na zamówienie 7-10 dni

   Jedyny rodzaj materaca magnetycznego, nawierzchniowego do łóżka, z dwubiegunowymi magnesami oraz opatentowaną magnetoterapią kołową MAGNOFLEX. Wykonany został z najwyższej jakości materiałów, przyjaznych dla alergików oraz wrażliwych osób. Magnetyczny materac MAGNOFLEX działa profilaktycznie na cały organizm, poprawia komfort snu, redukuje napięcia mięśniowe, minimalizuje stres, poprawia krążenie krwi a także wspomaga leczenie oraz bóle kręgosłupa. Materac/Mata magnetyczna rehabilitacyjna MAGNOFLEX dostępna jest w różnych rozmiarach, tak aby odpowiednio ją dopasować do naszego łóżka oraz własnych preferencji (dla 1 osoby, dla 2 osób). Mata rehabilitacyjna magnetyczna

   Rozmiar :
   System magnetyzacji :
   Spód materaca :
   Ilość:
  • Dostawy i płatności
  • Otrzymasz 1999 Punktów EX
   Blisko
   Masz pytanie?
   Codziennie 8:00 - 22:00
   Pomoc specjalisty:Zadzwoń|Chat
   lub zamów telefonicznie 501 233 408
   • 30 dni na zwrot30 dni na zwrot
   • Darmowa dostawa 24hDarmowa dostawa 24h
   • Gwarancja Producenta 24 miesiąceGwarancja Producenta 24 miesiące
   • Rezencje OpinieOpinie 5/5

   Parametry

   Materiał
   Esencje olejkowe
   Jedwab
   Jony srebra
   wełna z merynosów
   Indeks
   700708201

   Opis

   Materac magnetyczny MAGNOFLEX

   Zaimplementowany w macie system magnetyzacji MAGNOFLEX wspomaga leczenie, a w szczególności: zmniejsza ból, redukuje napięcie, minimalizuje stres, poprawia jakość snu i ogólne samopoczucie organizmu a co najważniejsze działa profilaktycznie na cały organizm. Materac nawierzchniowy MAGNOFLEX jest przyjazny dla osób wrażliwych, alergików. Materac posiada patent wydany w Niemczech oraz certyfikat wyrobu medycznego I klasy. Materac nawierzchniowy występuje w różnych rozmiarach, tak aby idealnie dopasować go odpowiednio do naszego łóżka i własnych preferencji (dla 1 osoby, dla 2 osób). System magnetyzacji w materacu MAGNOFLEX dostępny jest w rozmiarach:
   dla 1 osoby (80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200 cm)
   dla 2 osób (140/200, 160/200, 180/200, 200/200 cm)

   Terapia magnetyczna - MAGNOFLEX

   Zarówno działanie, jak i badania naukowe dotyczące magnetoterapii MAGNOFLEX opierają się na teorii fizycznej: Efekt Halla.

   Efekt działania pola magnetycznego na krew:

   Hemoglobina składa się z magnetycznie naładowanych cząstek. Kiedy chlorek sodu (NaCl), zwany także solą, rozpuszcza się w wodzie, cząsteczka soli dzieli się na 2 cząsteczki: dodatnio naładowany jon (Na+) i ujemnie naładowany jon (Cl-). W ten sam sposób krew w ciele składa się z pewnej ilości jonów naładowanych magnetycznie, np. K+ i Cl-.

   Atomy naładowane elektrycznie są równe jonom. Znajdujące się w naszej krwi są podatne na pola magnetyczne. Kiedy pole magnetyczne wpływa na jony naładowane ujemnie i dodatnio będą najczęściej przyciągane w kierunku przeciwnego naładowanego pola – bieguna północnego(+) i południowego(-).

   Liczne płyny w naszym organizmie, a zwłaszcza krew, silnie reagują na stymulację magnetyczną, w drodze różnych procesów. Pod wpływem pola magnetycznego erytrocyty (czerwone krwinki), które mają tendencję do "sklejania się" się tworzenia tzw. gęstej krwi, zaczynają się separować. Krew staje się "rzadsza", przepływ krwi w arteriach, żyłach i kapilarach ulega znacznemu zwiększeniu, a tym samym zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze również jest większe.

   Krew przed zastosowaniem pola magnetycznego

   Słabe krążenie krwi, wyraźnie widać posklejane erytrocyty (czerwone krwinki), tzw. gęsta krew.

   Po zastosowaniu pola magnetycznego

   Ok. 3 tygodnie po stosowaniu magnetoterapii, komórki są ponownie spolaryzowane i mogą wchłonąć więcej tlenu. Widoczna poprawa krążenia krwi.

   Czym jest magnetoterapia kołowa MAGNOFLEX?

   Składa się z kołowych, naładowanych pól magnetycznych, odpowiednio. + i -. Ilustracja przedstawia naszą opatentowaną terapię magnetyczną tzw. kołową, która zawsze optymalnie wpływa na przepływ jonów, niezależnie od tego, w którym kierunku biegną naczynia krwionośne.

   Patent MAGNOFLEX

   Folia magnetyczna MAGNOFLEX® jest zbudowana z naprzemiennych magnesów, dzięki czemu zawsze obok bieguna północnego znajduje się biegun południowy. Namagnesowanie przebiega promieniowo ze zmienną polaryzacją.

   Zaletą przemiennej folii magnetycznej jest skoncentrowana struktura/położenie biegunów. Zapewnia to doskonały wpływ na naczynia krwionośne. Dzięki bipolarnym foliom magnetycznym użytkownik nie musi się zastanawiać, z którego bieguna chce skorzystać.

   Magnesy bipolarne trwałe są całkowicie wolne od promieniowania jonizującego. W ogóle nie emitują żadnego promieniowania, więc nie jest z nich uwalniane żadne pole energetyczne. Ponadto trwałe pola magnetyczne mają działanie katalityczne (może zmniejszać stany zapalne i procesy starzenia organizmu).

   W ten sposób elektrycznie zdegradowane / zdegenerowane komórki są powoli ponownie ładowane, dzięki czemu równowaga statyczna między jonami potasu i sodu po obu stronach błony komórkowej zostaje przywrócona, wcześniej niż miałoby to miejsce bez pola magnetycznego. Zgodnie z aktualną wiedzą w tej dziedzinie, stosowane tu magnesy są jedyną bez promieniową formą magnetoterapii.

   Polaryzacja MAGNOFLEX

   Polaryzacja jest warunkiem prawidłowego funkcjonowania odporności organizmu.

   Pole magnetyczne wykazuje szerokie działania efektów terapeutycznych, które można wykorzystać nie tylko we wspomaganiu leczenia, ale przede wszystkim w profilaktyce zdrowotnej. Każdy rodzaj terapii polem magnetycznym wpływa pozytywnie na komórki organizmu i wytwarza więcej energii. Jest to również jeden z efektów, do których osiągnięcia dążą procesy lecznicze.

   Właściwości

   • Łagodzi wszelkiego rodzaju bóle
   • Normalizuje metabolizm komórek
   • Dotlenia organizm Wspomaga procesy gojenia
   • Może działać zapobiegawczo w przypadku chorób zwyrodnieniowych i niezwyrodnieniowych
   • Zmniejsza napięcie mięśni
   • Łagodzi nagromadzenie krwi i płynów/obrzęki
   • Poprawia krążenie krwi

   Wskazania

   • Problemy ze snem
   • Bóle skurcze, niepokój i obrzęk nóg
   • Słabe krążenie, zimne dłonie lub stopy
   • Problemy z kręgosłupem

   Maty MAGNOFLEX są szczególnie stosowane przy schorzeniach kręgosłupa, szyi stawów oraz przede wszystkim przy zaburzeniach snu.

   • Skład:
    Warstwa górna: Wierzch materaca MAGNOFLEX składa się z wełny merynosów z tkanymi nićmi jedwabnymi, wiskozy i poliestru.

    Jedwab to bardzo wygodne i mocne włókno, które nadaje materacowi miękką i trwałą powierzchnię. Jedwab posiada również działanie termo regulujące, co oznacza, że ​​materac magnetyczny latem nie jest gorący.

    Wiskoza jest materiałem chłonnym i podobnie jak jedwab jest włóknem regulującym ciepło. Wełna z merynosów to przewiewny, naturalny i bardzo wygodny. Wełna jest z pierwszego cięcia owcy i nie jest chlorowana. Ponadto wełna ma również działanie regulujące ciepło.

    Poliester to mocne włókno, które pomaga materacowi magnetycznemu zachować jego strukturę.
   • Warstwa środkowa: Opatentowany zestaw magnetyczny MAGNOFLEX. (4 paski magnetyczne po 180 gausów każdy; 10 segmentów magnetycznych o zmiennej polaryzacji po 780 każdy w obszarze kręgosłupa i lędźwi; 8 segmentów magnetycznych o zmiennej polaryzacji po 780 każdy w obszarze nóg i stóp).
   • Warstwa dolna:
    Wersja z bawełną pokrzywą:
    Bawełna pokrzywa (100% bawełna) pikowana watą termiczną (100% PES), beż
    Działanie na roztocza i pluskwy zostało przetestowane przez niezależne laboratorium TEC.
    Szczególnie polecana dla alergików.

    Wersja z jonami srebra i esencjami olejkowymi:
    Specjalnie tkana tkanina zawierająca jony srebra i esencje olejkowe. Esencje olejkowe pozyskiwane są z cytrusów, eukaliptusa i lawendy. Ta kombinacja stanowi idealne przeciwdziałanie na roztocza oraz insekty. Działanie na roztocza i pluskwy zostało przetestowane przez niezależne laboratorium TEC. Działanie nici z jonami srebra i esencji z olejku utrzymuje się nawet po wielu praniach. Nici z jonami srebra mają mikro-cienką warstwę materiału syntetycznego, która zapobiega czernieniu nitek od tlenu w powietrzu. Materac szczególnie polecany dla alergików.

   • Producent: MAGNOFLEX®. Kraj produkcji: Niemcy.
   • Certyfikaty: Berlin Cert zgodnie z normą DE/CA22/1150-6. Jest to wyrób medyczny I klasy.
   Produkt posiada patent oraz instrukcje w języku polskim.

   Częste pytania

   Materac magnetyczny przeciwwskazania?

   Materac magnetyczny jest wolny od skutków ubocznych, możne być również używany przez dzieci. Jedyne przeciwwskazania to osoby po przeszczepie, z rozrusznikiem serca oraz pompa insulinowa. Osoby z krwawieniem jelitowym i wrzodowym oraz kobiety w ciazy powinny skonsultować się z lekarzem.

   Jak założyc materac na łóżku?

   Materac magnetyczny MAGNOFLEX nakładamy na własny materac. Mocujemy go do narożników naszego materaca za pomocą gumowych pasów. Na materac MAGNOFLEX powinniśmy założyć prześcieradło, aby zwiększyć komfort spania. Metka z logiem MAGNOFLEX, która znajduje się w górnej części materaca, ma być skierowana w stronę zagłówka.

   Jak dobrać rozmiar materaca?

   Materac MAGNOFLEX występuje w różnych rozmiarach, tak aby idealnie dopasować go odpowiednio do naszego łóżka i własnych preferencji (dla 1 osoby, dla 2 osób). System magnetyzacji w materacu MAGNOFLEX dostępny jest w rozmiarach:
   dla 1 osoby (80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200 cm)
   dla 2 osób (140/200, 160/200, 180/200, 200/200 cm)

   Co ma w sobie materac magnetyczny?

   W części wewnętrznej materac magnetycznego MAGNOFLEX zostały umieszczone opatentowane folie magnetyczne, które zawierają skruszone magnesy ferrytowe o zmiennej polaryzacji.

   Kliknij i pobierz schemat rozmieszczenia segmentów magnetycznych.

   Czy można prać materac magnetyczny ?

   Materac magnetyczny powinniśmy prać wyłącznie w razie potrzeby.
   Pranie ręczne w 30 ° C z detergentem do delikatnego prania. Nie suszyć w suszarce.

   Certyfikaty materaca MAGNOFLEX?

   Jak długo stosować materac?

   Cały czas, gdyż oprócz właściwości wspomagających leczenie zapewnia nam przede wszystkim lepszy komfort spania.

   Jak długa działają segmenty magnetyczne?

   Segmenty magnetyczne obejmuje gwarancja 15 lat.

   Materac magnetyczny MAGNOFLEX