Darmowa dostawa
   • Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   • Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   • Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   • Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   • Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   • Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   • Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove
   video

   Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove

   Magnetyczna opaska na kolano MagnetMove jest opaską stabilizującą staw kolanowy. Zastosowano w niej aż 11 sygnowanych magnesów neodymowych ENERGETIX, Opaska uciskowa nmagnetyczna to zdecydowanie jedna z najlepszych metod na zniwelowanie wszelkiego rodzaju bólu kolana, dodatkowo wspomaga leczenie wielu kontuzji.
   Opaska stabilizującą pozwala na szybszy powrót do pełnej aktywności.
   Miękki elastyczny materiał w zagłębieniu kolan zapewnia szczególnie wysoki komfort podczas ruchu. Bez neoprenu i lateksu opaska jest wykonana z oddychającego materiału, przy czym jest wyjątkowo przyjazna dla skóry. Opaska została zaprojektowana przy współpracy lekarza ortopedy dr med. Judith C. Burkhardt. 

   System magnetyzacji :
   Rozmiar :
   Ilość:

   Lub zamów telefonicznie: 501 233 408

  • Dostawy i płatności
  • Masz pytanie?
   Codziennie 8:00 - 22:00
   Pomoc specjalisty:Zadzwoń|Chat
   • 30 dni na zwrot30 dni na zwrot
   • Darmowa dostawa 24hDarmowa dostawa 24h
   • Gwarancja Producenta 24 miesiąceGwarancja Producenta 24 miesiące
   • Rezencje OpinieOpinie 5/5

   Parametry

   Ilość sygnowanych magnesów Energetix
   11
   Siła 1 magnesu
   1200 Gauss / 0,12 Tesla
   Indeks
   5002-1

   Opis

   Opaska Magnetyczna Uciskowa Stabilizująca Na Kolano

   Opaska MagnetMove jest opaską stabilizującą staw kolanowy. Urazy i nadwyrężenia w obrębie kolana są dosyć częste. Dotyczą nie tylko osób uprawiających sport, czy wykonywujących pracę fizyczną, ale także podczas wykonywania zwykłych czynności codziennych utrudniając normalne funkcjonowanie, ograniczając poruszanie się, a niedoleczone często powracają. Zadbanie o właściwe zabezpieczenie kolana na czas rekonwalescencji zminimalizuje ryzyko powikłań w przyszłości, zapewniając stabilny i pewny krok. Opaska również może być stosowana prewencyjnie u sportowców, jak i u osób starszych, cierpiących z powodu zmian zwyrodnieniowych.

   Opaska Magnetyczna na kolano działanie

   Jedenaście Magnesów neodymowych rozmieszonych w odpowiednich punktach wg wskazań i opinii niemieckiego ortopedy dr. med. Judith C. Burkhardt zapewnią główny efekt terapii magnetycznej, która zwiększy przepływ krwi i ilość tlenu docierającego do komórek, co w efekcie pozwoli na zmniejszenie stanów zapalnych, a także zadziała przeciwbólowo, pozwalając na szybszy powrót do pełnej sprawności przy zachowaniu względnie normalnej aktywności.

   Dowiedź się więcej

   Zastosowanie silikonowego pierścienia z sygnowanymi magnesami okalającego rzepkę utrzymuje ją w naturalnej pozycji, ale także masuje jej okolice podczas chodzenia. Dzięki temu obrzęki limfatyczne ustępują szybciej. Dzięki magnesom neodymowym poprawa miejscowego krążenia przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek i ustępowanie stanów zapalnych a dolegliwości bólowe szybciej mijają. Dzięki elastycznym sprężynom spiralnym po bokach opaski mamy zapewnioną jeszcze większą stabilność i wsparcie.
   Jak dobrać rozmiar?
   Zmierz odległość od punktu pośrodku kolana do punktu 10 cm nad środkiem kolana i w tym miejscu należy zmierzyć obwód uda, następnie dobierz odpowiedni rozmiar względem zdjęcia rozmiarówki. Jeśli jesteś pomiędzy dwoma rozmiarami, zalecamy zakup większego.

   Częste pytania

   Opaska magnetyczna na kolano przeciwwskazania?

   Magnetyczna opaska na kolano ENERGETIX jest w pełni wolna od skutków ubocznych. Jednymi przeciwwskazaniami są wszelkiego rodzaju elektroniczne implanty na przykład rozrusznik serca, dodatkowo nie zaleca się kobietą w ciąży.

   Opaska Magnetyczna Na Kolano - MagnetMove