Opinie klientów

leszek krzesniak

DLACZEGO WARTO NOSIĆ BIŻUTERIĘ MAGNETYCZNĄ?
Magnesy neodymowe umieszczone np. w biżuterii stymulują organizm do wytwarzania jonów ujemnych – działanie takie zapobiega procesom degeneracyjnym.
Poprawiają natlenowanie i przepływ krwi, stwarzają warunki do usprawnienia procesów metabolicznych na poziomie komórkowym. Utrzymanie właściwego poziomu zasadowości i natlenienia naszych tkanek jest podstawowym warunkiem zdrowia i dobrego samopoczucia.

-dr n. med. Leszek Marek Krześniak

Robert Ślęzak

Wkładek Magnet4Go! używam już od pół roku i do tej pory przebiegłem w nich ponad 3000 km. Muszę przyznać, że wkładki te w 100% spełniły moje oczekiwania. Wspaniale neutralizują zarówno nierówne podłoże jak i twardy asfalt, zapewniając swobodę i komfort moim stawom. Czuję, że moje mięśnie są odpowiednio dotlenione, co objawia się mniejszym zakwaszeniem. Wkładki te działają bardzo energetycznie na każdy krok zapewniając mu lekkość i stabilność. Polecam je nie tylko do biegania, ale także do każdej aktywności fizycznej oraz codziennego chodzenia.

-Robert Ślęzak, Mistrz Polski Masters 2017

Małgorzata Markiewicz-Działach,

Wystarczą tylko trzy kroki, aby poczuć się lepiej, zdrowiej i energetycznie. Strukturyzowana woda, zeolit i bransoletka magnetyczna zadbają o harmonię i przywrócą równowagę Twojego organizmu. Razem z Energetix zapraszam na swoje treningi.

-Małgorzata Markiewicz-Działach, Instruktorka Fitness i Trenerka Personalna

Po założeniu na rękę bransoletki przez kilka godzin 3-4 bolała mnie głowa. Interesuje się zdrowym stylem życia, zdrowym odzywianiem więc nie zmartwilo mnie to gdyż zdawałam sobie sprawę, że organizm się oczyszcza. Ale już po tych kilku godzinach poczułam przypływ energii, nie czułam zmęczenia. Poprawiła się też jakość snu – mocny i głęboki. Nawet jak śpię krócej niż 8 godzin to budzę się wyspana i wypoczęta.

-Anna Rissmann Prezes Zarządu Fundacji Fortis

sylwia gierez

Dlaczego noszę biżuterię Energetix?

Ponieważ lubię rzeczy, które się wyróżniają i są niepowtarzalne, wyjątkowe a w dodatku pięknie wykonane i pełne energii.
Są uzupełnieniem mojego dnia. Każdego dnia.

– Sylwia Gierez-Dobiczek, Projektantka ubrań, właścicielka marki Off The Grid

 

ryszard majkowski

Chroń siebie i dziecko przed elektrosmogiem.

„Od maluszka do staruszka”

– poleca dr Ryszard Majkowski

Patrycja Talar

Pierwszą rzeczą, którą najszybciej zauważyłam po użyciu magnetycznej podstawki jest zdecydowanie lepszy smak wody oraz innego napoju. Dzięki temu chętniej i częściej po nią sięgam, przez co łatwo mi utrzymać odpowiednie nawodnienie organizmu. Oprócz tego namagnesowana woda pomaga odkwasić organizm np. po ciężkim treningu oraz poprawia natlenowanie krwi, co przyspiesza proces regeneracji. Pozytywnie wpływa na samopoczucie i nastrój. Ogólnie lepsza woda to lepsze zdrowie, czyli MY i nasze życie! Podstawka magnetyczna „Kwiat Życia” jest estetyczna i bardzo podoba się moim znajomym.

-Polecam Patrycja Talar, czołowa Polska biegaczka długodystansowa

Aby obniżyć zbyt wysokie ciśnienie tętnicze należy nosić bransoletkę magnetyczna na prawym nadgarstku, natomiast przy niskim ciśnieniu krwi nosimy bransoletkę lewym nadgarstku.

poleca dr n. med. J. Kunosic
internista, alergolog, pulmonolog

Jako fizjoterapeuta polecam szczególnie serce magnetyczne z miedzią kod 177CU. Doskonale wspomaga przy leczeniu wszelkiego rodzaju urazów i kontuzji, bólach stawowych, mięśniowych itp.

-Michał Lipiński Fizjoterapeuta, Firma FIZJOVITAL

Fragment opini Elżbiety Skubel-Wąsowicz, Poznań

Kolekcjonuję biżuterię magnetyczną od 2009 r. Tworzę z niej przepiękne własne kombinacje. Jestem właścicielką dwóch psów – teriera i maltanki, które to zaczęły nie domagać na tylne nóżki. Pomyślałam sobie, że skoro biżuteria pomaga nam – to czemu nie spróbować… i założyłam im magnetyczną bransoletkę (kod 587) na szyję. Po paru dniach York zaczął zachowywać się jak nastolatek. Nóżki same go nosiły. I tak się zaczęło powiększać grono piesków promujących biżuterię Energetix – czyli mamy już „Energetix Dogs Club”. Gorąco polecam wszystkim właścicielom piesków.

Rewelacja ! Nie ma lepszego produktu jak błądzące serce i wiele innych. Mam kilka produktów które wypożyczam znajomym do testowania – ze łzami w oczach dziękują i mówią, że z tymi produktami rodzą się na nowo BEZ BÓLU.

-Magdalena Bracik, Debrzno

Mm już dużo biżuterii magnetycznej, a w szczególności nie mogę rozstać się z sercem magnetycznym i happy dyskiem. Gdy bolał mnie bark przypięłam trzy serca magnetyczne i tak poszłam do pracy. Dolegliwość ustąpiła. Pozytywne efekty są również w przypadku przypięcia serca magnetycznego na brzuch przy niestrawności, czy też tzw. gazach. Happy dyski noszę na kolanach celem regeneracji chrząstki i poprawy krążenia. Zalecam ten sposób wszystkim na bóle reumatyczne i stawowe. Oczywiście wymagana jest systematyczność noszenia tych produktów.

-Wanda Wesołowska, Białystok

Jestem w klubie \”ENERGETIX\” krótko bo dopiero od 1,5 miesiąca. Odkąd zaczęłam używać błądzące serce, mieszadełko i bransoletki zmieniło się moje samopoczucie, lepiej śpię i zmniejszyły się moje bóle żołądka. Polecam biżuterię magnetyczną innym bo mnie pomaga.

-Grażyna z Warszawy

Bransoletka miedziana + błądzące serducho + koniecznie woda z mieszadełkiem = moje ręce znowu mają normalne czucie, nie bolą, nerwy palców są jak nowa, a choruję już od 29 lat, a teraz normuje się moje nadciśnienie. Ponieważ już pracuję z Wami stać mnie na wiele innych pięknych rzeczy i dlatego bardzo polecam wszelkie pierścienie. Cukrzyk ze stażem jak mój i amazonka z przypadku wie co znaczyć tracić czucie w palcach a ja je odzyskałam. Pozdrawiam i cieszę się, że Was poznałam.

-Ania ze Sławna

O biżuterii magnetycznej dowiedziałam się od koleżanki. Początkowo moje nastawienie co do jej skuteczności było dość sceptyczne. Dałam się jednak namówić na wypróbowanie, gdyż już dłuższy czas cierpiałam na dokuczliwy ból w kolanie. Po krótkim czasie używania Państwa produktów dokuczliwy ból znacznie się zmniejszył. Odczułam znaczny przypływ energii – nareszcie mogłam się znowu wysypiać.
Teraz już wiem, że magnesy mogą zdziałać cuda. Wypróbowałam ich skuteczność osobiście, dlatego też nie waham się polecać produkty Energetix innym.
Wszystkich zachęcam do współpracy z firmą i życzę, by Państwo jak ja, mogli poczuć osobiście zdrowotne oddziaływanie magnesów.

-Zosia Michalska

O biżuterii magnetycznej dowiedziałam się od koleżanki. Początkowo moje nastawienie co do jej skuteczności było dość sceptyczne. Dałam się jednak namówić na wypróbowanie, gdyż już dłuższy czas cierpiałam na dokuczliwy ból w kolanie. Po krótkim czasie używania Państwa produktów dokuczliwy ból znacznie się zmniejszył. Odczułam znaczny przypływ energii – nareszcie mogłam się znowu wysypiać.
Teraz już wiem, że magnesy mogą zdziałać cuda. Wypróbowałam ich skuteczność osobiście, dlatego też nie waham się polecać produkty Energetix innym.
Wszystkich zachęcam do współpracy z firmą i życzę, by Państwo jak ja, mogli poczuć osobiście zdrowotne oddziaływanie magnesów.

-Pozdrawiam Maria Będzińska, Łęka Opatowska

Jestem w Klubie Energetix krótko, bo dopiero od 2 miesięcy. Odkąd zaczęłam nosić 2 serca magnetyczne z miedzią w okolicy żołądka i pić wodę namagnetyzowaną zdecydowanie zmniejszyły się moje bóle żołądka, które dotychczas były moim utrapieniem. Do wody naprawdę się przekonałam i piję jej ok. 2 litry dziennie. Z sercami magnetycznymi się nie rozstaję, nawet w nocy wkładam je pod materac. A od kilku dni rano nie budzi mnie już mój ból żołądka – tylko budzik.
To jest naprawdę fantastyczne. Teraz polecam biżuterię magnetyczną moim znajomym bo mnie ona pomaga! Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i cieszę się, że Was poznałam.

-Agnieszka Chmiel, Nakło

Witam, chciałabym się z Państwem podzielić kilkoma fantastycznymi dla mnie i mojej rodziny doświadczeniami. Serce pomogło mi na moje częste bóle brzucha a picie wody magnetycznej pomogło mi na trawienie. Moja mama odkąd kładzie serce pod podusze lepiej śpi a tata odkąd zaczął nosić bransoletkę magnetyczna nie ma problemów z ciśnieniem.

-Joanna Dobosła, Tarnów

Przyznaję, że długo się zastanawiałam zanim kupiłam biżuterię, chociaż bardzo mi się podobała. Wreszcie kupiłam bransoletkę i serce, które nosze prawie noszę 24 godz. na dobę i prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie teraz bez niego życia. Mam więcej siły i energii, nie czuję się zmęczona, lepiej się wysypiam. Biżuterię kupiłam rodzinie i polecam ja znajomym bo oprócz tego, że jest bardzo trendy jest przede wszystkim bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie
-Barbara Kamińska z Wrocław

Jestem z Energetix 2 rok. Od kilkunastu miesięcy miałam kłopot z lewym nadgarstkiem. Bolał mnie przy każdym ruchu. Miałam spuchniętą kostkę i często drętwiał mi kciuk, co utrudniało posługiwanie się tą ręką. Fizykoterapia i żele przeciw bólowe nie pomagały. Przed dwoma miesiącami zakupiłam bransoletkę Po kilkunastu dniach jej noszenia opuchlizna zeszła i ból całkowicie ustąpił. Nie mogłam wprost uwierzyć, ale do tej pory nie odczuwam żadnego bólu nawet przy znacznym obciążeniu tej ręki. Polecam biżuterię magnetyczną.

-Hanna Wyszomirska z Warszawy

Od 24 lat cierpiałam na migrenę. W nadziei na poprawę kupiłam kilka produktów Energetix (naszyjnik, bransoletkę, kolczyki oraz błądzące serce) chociaż muszę przyznać, nie oczekiwałam wiele. Próbowałam już wszystkiego: od wizyt u lekarza do różnorodnych diet. Komplet, który kupiłam był bardzo ładny. Od tego czasu nie miałam prawdziwej migreny. Oczywiście od czasu do czasu lekko boli mnie głowa, ale od razu wspomagam się błądzącym sercem po prostu „przypinam” je na włosy oczywiście nie wspomnę o biżuterii, bez której nie wyobrażam sobie życia. Absolutnie cudownie! Moje dzieci i mąż zawsze śpieszyli się do domu, żeby sprawdzić czy znów mam napady migreny. Wydaje mi się, że oni także cierpieli z powodu mojej choroby. Dlatego mogę powiedzieć, że biżuteria Energetix pomogła nie tylko mi, ale także mojej rodzinie. Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni i zachwyceni jej działaniem.

-Helena Edwards, Gliwice

Kod 1611 tę bransoletkę identyfikuję,
a ja z miłą chęcią sie namagnetyzuję.
Bo nie młoda jestem, tutaj boli tu strzyka
i stresa mam, który mnie przenika

A ja z miłą chcecią sie więc z Nia ożenię,
wszakże z tej miłości poprawię krążenie…
Kończyny mam zimne, stopy, no i ręce,
a jak ja ujrzałam tylko gorace mam serce

Reumatyzm? oj tak, umie mnie połamać
pogoda niekorzystna wchodzi w stawy z rana
i wtedy wiecie? mentalnie czuję sie jak babka
stopy niemal puchną, nie mieszczą ie w klapkach

Czytałam że magnez na pamięć pomaga
bo ja zapominam, gdzie chowam , gdzie wkładam.
Hmmm… co mam jeszcze napisać? o szok zapomniałam!
Wiec chetnie bym sie namagnetyzowała

I jest najlepsza… na moje pekające naczynka,
na myślenie, odnowę, gdzie w głowie szyszynka
Bolesne miesiączki? hmm no cóz dokuczaja kobiecie
mam je straszliwe… z migreną w komplecie!

Endorfin do życia bardzo mi potrzeba
wtedy zapewne dotkne nawet nieba…
Bo czasem atakuje mnie duszy choroba,
niezależnie od pogody, przygnebienia doda…

A ja? prawie szleństwo mnie ogarnia wtedy,
domownicy dawno nie mieli biedy..
Wszystko przygnębia, wszystko irytuje…
Dajcie ja na chwilę… sie namagnetyzuję!

Spać czasem nie mogę, na nic barany liczone
moje zmysły nocą bardzo umęczone…
Więc moze mi sie uda, zdobedę klejnot ten..
na spokój, na zdrowie i cudowny sen

Mówią że wielkie rzeczy przychodzą zazwyczaj w małych opakowaniach 🙂 I ja się z tym zgadzam 🙂 Serdecznie dziękuję za wspaniała bransoletkę 🙂 Juz działa!!!!

-Aneta Żyłowska, Ostrów Mazowiecka

Gdy Cię boli, gdzieś ci szczyka, nerwy też dawają w kość,
nie wiesz już co robić masz a najprościej procha wziąć !
Niszczysz sobie swą wątrobę i nereczki też, a ja powiem ci inaczej z Energetix poznaj się!
On na nogi Cię postawi i ofertę swą przedstawi, a wybierać w czym masz, uwierz proszę, ja ich znam.
Biżuterię z magnesami noszą już całymi rodzinami,
ona zbawienny wpływ ma i zdrowie przywraca.
Jak zobaczysz i pozytywny wpływ jej poczujesz to im pięknie podziękujesz.
Naturalnie leczą nas i o zdrowie dbają, a ofertę wciąż poszerzają.
Dziękujemy, ENERGETIXIE nasz cały, jesteśmy Twoje magnesiki małe.

-Anna Górka, Wieruszów

W drodze na lotnisko bardzo się śpieszyłam, nie wiem jak to się stało ale zamknęłam drzwi samochodu wraz z moim palcem. Ból, ból, ból to mało powiedziane. W pierwszej chwili pomyślałam to już koniec chyba złamałam palec – zaraz przypomniałam sobie o czekającym samolocie i o Happy Dyskach które mam na sobie. Dyski nosiłam na palcu prawie non stop owinięte w plastry. Pomogło. Uważam i zachęcam wszystkich do tego żeby mieć produkty Energetix zawsze pod ręką! Dużo podróżuję, z potrzeby serca i fantazji.

-Katarzyna Kuś, Mierzęcice

Bardzo zainteresowała mnie firma Energetix wraz z biżuterią magnetyczną. Kupiłam pakiet startowy wraz z sercem 177CU. Po kilku dniach zauważyłam pozytywne skutki noszenia go. Nie dość, że działa to dodatkowo mogę na kolejne zakupy wykorzystać rabat ! Ustąpiły objawy znużenia podczas pracy w pozycji siedzącej, lepiej sypiam.

-Marcelina Myszor, Zakopane

Z firmą Energetix jestem od lutego 2009 roku. Od pierwszego spotkania byłem przekonany co do działania magnesów. Wiele osób, które są sceptycznie nastawione dopatrują się nawet czarnej magii, gdy tylko pozwalają sobie pomóc – natychmiast zmieniają zdanie. Tak też pomogłem kilku osobom zlikwidować ból. Wyregulowało się też ciśnienie, w magnesy nie trzeba wierzyć, magnesy powinno się nosić na sobie.

-Dariusz Jezierski, Mrozy

Drogi Energetixie!
Jestem Twoją miłośniczką i Marketing Dyrektorem od 2009 roku. Biżuterią magnetyczną i jej kolekcjonowaniem „zaraziły” mnie dwie wspaniały liderki |Maria Liberkowska i Urszula Jędrzejczyk, których przyjaźń bardzo cenię.

Po operacji endoprotezy – biżuteria magnetyczna (zwłaszcza bransoletki noszone na obydwóch nogach) pomogła mi szybko wrócić do kondycji fizycznej.

Kolekcjonuję jak już wspominałam biżuterię magnetyczną, tworzę z niej przepiękne własne kombinacje, ale to nie wszystko. Jestem właścicielką dwóch piesków . Yorkshine-terrier (12lat) i (1,5) –letniej maltańki. Fuxik (York) zaczął niedomagać na tylne nóżki dwa lata temu. Oczywiście po badaniach przeszedł na odpowiednią dietę i suplementację w kierunku regeneracji wątroby ale pomyślałam sobie, jeżeli biżuteria pomaga nam – to czemu nie spróbować… i założyłam mu bransoletkę magnetyczną (kod 987) na szyję. Po paru dniach Fuxik zaczął zachowywać się jak nastolatek. Nóżki same go nosiły. Gdy kupiłam 2-miesięczną Maltankę w koju miała magnetyczne serce a dzisiaj nosi już bransoletkę. Pieski i ich ładne bransoletki zaczęły zwracać uwagę rodziny i znajomych. I tak zaczęło się powiększać grono piesków (Jack Russell Terrier, Sznaucer, Labrador …) promujących biżuterię Energetix – czyli mamy już „Energetix Dogs Club”. Gorąco polecam wszystkim właścicielom piesków – a te duże? Po prostu łączymy po 2-3 bransoletki ze sobą. Zapewniam że oprócz efektu estetycznego jest również zdrowotny!

Dziękuje za życzliwość Dr. Borysowi Koszulowi i P. Joasi – za super obsługę przez te wszystkie lata.

-Elżbieta Skubel Wąsowicz

Miły klubowiczu!
Powiem Ci moją historię jak po raz pierwszy usłyszałam o firmie Energetix.

Pewnego razu odwiedziła mnie koleżanka z Poznania – Elżbieta. Miała na sobie piękną biżuterię! Mówiła o jej wspaniałych właściwościach lecz nie przekonała mnie na tyle, żebym została członkiem Energetixu. Ela jednak zostawiła mi katalog, którego po przejrzeniu odłożyłam na półkę i tak przeleżał prawie trzy lata… aż tu nagle… pewnego dnia, odwiedziła mnie inna koleżanka Ilona. Przyszła pochwalić się swoim nowym nabytkiem – cudowną bransoletką, która sprawiła, że nosząc ją wspaniale się czuła (wyregulowało się jej ciśnienie). Na widok bransoletki przypomniałam sobie o katalogu. Wzięłam go do ręki i spytałam: „Czy to jest ta biżuteria?” Ilona była zdumiona, że wiedziałam o wspaniałym działaniu tej biżuterii, a jej nie powiedziałam!
Od tej pory nie rozstaję się z katalogiem i podręcznikiem o magnetoterapii. Mam go w torebce i przekazuje informacje innym. Noszę tylko biżuterię firmy Energetix! Teraz wierzę, że magnetyczna biżuteria pomaga. Nosząc ją przekonałam się o tym. Moje ciągłe migreny ustały, bóle pleców zniknęły, a chora noga przestała puchnąć. Już nie muszę kupować tabletek przeciwbólowych, które codziennie zażywałam, a przede wszystkim nie męczę żołądka!

Dziękuję firmie Energetix i moim koleżankom – Elżbiecie i Ilonie.

Pozdrawiam Helena Cichocka
Rubinowy International Marketing DyrektorPS. Członkiem Energetixu jestem od ponad roku.

O biżuterii magnetycznej dowiedziałam się od Pani Brygidy Jamroży, która w klubie Energetix jest już od kilku lat. Spotkałyśmy się na uroczystości rodzinnej.

Mam szereg dolegliwości związanych z bólami kręgosłupa, biodra i kolana. Miałam zatem duże trudności z zejściem z 2-go piętra i następenie wejściem na 2-gie piętro. Lekarstwa przeciwbólowe niewiele pomagały. Ból mój widziała p. Brygida i zaproponowała mi przyłożenie w najbardziej bolącym miejscu serca magnetycznego. Już po dwóch godzinach ból biodra ustąpił tak, że bez problemu wstałam od stołu. Postanowiłam zakupić 2 serca magnetyczne i mieszadło do magnetyzowania wody. Od tego czasu noszę już trzy serca magnetyczne w miejscach najbardziej bolących oraz dwie bransoletki magnetyczne na rękach, ponieważ miałam również problem z ciśnieniem.

Z biżuterią magnetyczną nie rozstaję się nawet w nocy – mam lepszy sen. Nie muszę już teraz używać środków przeciwbólowych. W tej sytuacji postanowiłam propagować biżuterię magnetyczną wśród rodziny, znajomych, przyjaciół. Już ponad 40 osób korzysta z wyrobów Energetix za moim pośrednictwem. Nadmieniam, że z dniem 1.08.2010 nominowana zostałam na stanowisko Executive Marketing Dyrektor. Cieszę się, że jestem w Klubie Energetix i że mogę pomagać innym!

-Krystyna Gronkowska, Chojnice
Executive Marketing Dyrektor

Beata Łazarz

Od kilku lat walczę z nieprzyjemnymi chandrami, którym towarzyszą drażliwość, niepokój i bezsenność. Miałam już dobre doświadczenia z leczeniem fizycznego bólu przy pomocy magnesów, ale ból psychiczny… Z lekką nieufnością spróbowałam jednak umieścić błądzące serce pod poduszką i rano ze zdumieniem stwierdziłam, że zasnęłam niemal natychmiast i obudziłam się wypoczęta i zrelaksowana. Po kilku eksperymentach odkryłam, że fantastycznie odpręża założenie maski na oczy (takiej, jak przy nocnych podróżach) z przyczepionym sercem.

-Beata Łazarz, Warszawa

Jakiś czas temu miałam dłutowane zęby mądrości, niestety pojawiły się małe komplikacje – dostało się zapalenie. Nie tylko bolało mnie od naruszenia kości, to jeszcze to zapalenie ! Wtedy Mama powiedziała żebym przykładała serduszko z miedzią z Energetixu. Z początku byłam sceptycznie nastawiona, ale to faktycznie pomogło, opuchlizna zaczęła wreszcie schodzić i przestało boleć 🙂 Teraz wykorzystuję je na comiesięczne bóle kobiece i faktycznie pomaga!

-Iga Kozłowska, Gdańsk

Anna-Zagkas

Naprawdę ciężko mnie było do tego przekonać, pomyślałam taki kawałek blachy i za tyle pieniędzy i to mi ma coś pomóc – akurat. Moja Mama mimo wszystko kupiła magnetyczne serce. Traf chciał, że zachorowała moja córka na zapalenie zatok. Dziecko płakało z bólu, leki przeciwbólowe nie pomagały, więc Babcia założyła jej serce na opasce. Ponosiła je 3 godziny na jednej skroni, potem 3 godziny na drugiej i 3 godziny na czole. To niewiarygodne, ale zapalenie zatok ustąpiło, ból minął bezpowrotnie. Dopiero wtedy przekonałam się jak cudowne jest to serce. Wydajemy dużo pieniędzy na leki przeciwbólowe, przy okazji załatwiamy żołądek i potem wydajemy na leczenie żołądka. Biorąc to wszystko pod uwagę, to mają na względzie, że magnesy działają dożywotnio to są naprawdę bardzo tanie. Kupiłam serce magnetyczne i kolczyki. Kolczyki noszę całodobowo dzięki temu w końcu przesypiam noce. Ostatnio przyszła do mnie koleżanka i zaraz w wejściu rozpłakała się – ma straszną nadwrażliwość zębów, reaguje na zmianę temperatury strasznym bólem. Przyłożyłam jej serce do policzka i ból ustąpił w 10 minut. Powiedziała, że bez serce nie wyjdzie i zostawiła mi pieniądze na następne serce. Tak więc naprawdę polecam- magnetyczne serce powinno być na wyposażeniu każdej apteczki.

-Anna Zagkas, Łomża