Darmowa dostawa
   • Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU
   • Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU
   • Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU
   • Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU
   • Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU
   Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU

   Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU

   Magnetyczne Serce z miedzią, wykonane ze stali chirurgicznej, antyalergicznej, bez dodatku niklu. Cieszy się uznaniem wśród naszych klientów jako jeden z najbardziej pożądanych produktów. Jego wszechstronne zastosowanie pozwala na noszenie go zarówno w ciągu dnia, jak i nocą, na dowolnej części ciała. Jest to idealne rozwiązanie, które może przynieść ulgę w dolegliwościach bólowych oraz stanach zapalnych.

   Wersja:
   • Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU
   • Serce magnetyczne na ból i stany zapalne 177
   Ilość:
  • Dostawy i płatności
  • Otrzymasz 189 Punktów EX
   Blisko
   Masz pytanie?
   Codziennie 8:00 - 22:00
   Pomoc specjalisty:Zadzwoń|Chat
   lub zamów telefonicznie 501 233 408
   • 30 dni na zwrot30 dni na zwrot
   • Darmowa dostawa 24hDarmowa dostawa 24h
   • Gwarancja Producenta 24 miesiąceGwarancja Producenta 24 miesiące
   • Rezencje OpinieOpinie 5/5

   Parametry

   Materiał
   Miedź
   Stal szlachetna
   Ilość sygnowanych magnesów Energetix
   1
   Siła 1 magnesu
   2700 Gauss / 0,27 Tesla
   Wymiary
   30,00x29,00x6,00mm
   Dla kogo
   Unisex
   Indeks
   177CU

   Opis

   Broszka - serce magnetyczne z dodatkiem miedzi jest o wszechstronnym zastosowaniu. Dodatek miedzi oraz magnes neodymowy o sile 2700 Gauss pomaga zlikwidować prawie każdy ból oraz stan zapalny bez skutków ubocznych. Nosimy ją tam gdzie najbardziej nas boli tzn. im bliżej miejsca bólu tym lepiej. Nasze klientki szczególnie polecają magnetyczne Serce w problemach z bezsennością oraz bólami miesiączkowymi.
   Jak to dokładnie działa
   Kiedy magnes zostaje przyłożony biegunem północnym (oznaczoną logiem - żabką lub dodatkowo miedzią) w kierunku ciała, mięśnie i tkanki miękkie wydłużają się i relaksują, fale pola magnetycznego przechodzą przez tkanki i zostają wzbudzone prądy wtórne. Kiedy te prądy zderzają się z falami magnetycznymi, dochodzi do uderzeń cieplnych w elektrony w komórkach ciała. Uderzenia te są bardzo skuteczne w redukowaniu obrzęku mięśni i bólu. Ruch hemoglobiny w naczyniach krwionośnych zostaje przyśpieszony, co zostało zaobserwowane zarówno w badaniach termograficznych, jak i w badaniach medycyny nuklearnej. W krwi zawartość wapnia, cholesterolu i kwasu mlekowego ulega wyraźnemu zmniejszeniu. "Zmęczona krew" zostaje oczyszczona i zwiększa się jej cyrkulacja. Stałe pole magnetyczne ma również silny mechanizm blokujący ból we włóknach nerwowych.

   Jaka jest rola broszki magnetycznej z dodatkiem miedzi?

   Broszka może być przesuwana co kilka godzin w inne chore miejsce na ciele. I tak np. przy bólu głowy zaleca się noszenie bezpośrednio na głowie np. pod włosami lub pod opaską, czapką. Przy problemach z sercem, powinno się ją nosić bezpośrednio z lewej strony klatki piersiowej, nad sercem. Przy schorzeniach cukrzycowych nosimy serce lub dysk ok. 10 cm poniżej lewej pachy. Przy problemach gastrycznych i wrzodach nosimy je poniżej klatki piersiowej na wysokości żołądka. Poniżej pępka - przy chorobach jelit, a powyżej kości łonowej - przy schorzeniach prostaty, pęcherza, macicy itp. Tę samą pozycję można wykorzystać w przypadku bolesnych miesiączek, zaleca się nosić serce na ok. 2 dni przed i w czasie menstruacji. Dozwolone są różne kombinacje, warunek jest jeden: aby oznaczony północny biegun (oznaczony logo lub stroną miedzianą) był zawsze zwrócony w kierunku ciała. Miedź ma działanie: przeciwzapalne, przynosi ulgę w bólach stawów, wzmacnia kości, łagodzi procesy reumatyczne.
   Dr n. med. Jelisaveta Kunosic internista, alergolog, pulmonolog

   Dowiedz się więcej o magnetoterapii - przeczytaj....

   Sposób mocowania:
   Serce magnetyczne składa się z dwóch części: główną (cięższą) - magnes umieszczamy napisem do ciała - element ten powinien być noszony pod ubraniem lub opaską elastyczną a na wierzch zakładamy dopasowaną metalową część (lżejszą), która utrzymuje część główną-magnes w wymaganym miejscu. Czy to plecy, ramię czy kolano, brzuch czy kręgosłup – połączenie dwuczęściowego serca magnetycznego możemy umieścić w dowolnym miejscu.

   Serce magnetyczne z miedzią na ból i stany zapalne 177CU