Darmowa dostawa

Strukturyzacja wody?

Woda jest niezbędnym czynnikiem do przetrwania ludzkości. Każdy człowiek powinien pić co najmniej 2-3 litrów wody dziennie (około 35 ml wody na każdy kilogram masy ciała), aby zachować podstawowe czynności zdrowotne. Picie odpowiedniej ilości wody to warunek prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, odpowiednio go nawadnia, oczyszcza z toksyn, wspomaga odchudzanie oraz spowalnia procesy starzenia.

Czy można spowodować, aby woda była jeszcze bardziej witalna dla naszego organizmu?

Odpowiedz brzmi: tak.
Można to uzyskać poprzez strukturyzacje wody. Strukturyzowana woda to taka, która zawiera dużą ilość ujemnych jonów, które mają korzystne właściwości wzmacniające nasz organizm, w odróżnieniu od jonów dodatnich, które wpływają negatywnie dla naszego organizmu, na przykład sprawiają, że jesteśmy senni, zmęczeni oraz bardziej podatni na choroby.

Właściwości wody strukturyzowanej

Podstawową właściwością jest pomoc w prawidłowym nawodnieniu naszego organizmu. Woda strukturyzowana łatwo i szybko przyswaja się do naszego organizmu, prawidłowo go nawadniając oraz pomaga oczyszczać nasz organizm z toksyn. Innymi pozytywnymi zaletami picia wody strukturyzowanej jest:

  • polepszenie kondycji skóry, włosów oraz paznokci
  • poprawa smaku napoju
  • wspomaga rozpuszczanie drobnych kamieni nerkowych
  • dotlenienie organizmu
  • wzmacnia odporność
  • poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, perystaltyki jelit
  • poprawa wydolności fizycznej
  • wspomaga pracę mózgu

Smak wody strukturyzowanej jest o wiele lepszy niż zwykłej wody mineralnej lub z kranu. Taka woda będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią smaku zwykłej wody. Dodatkowo pijąc wodę, która będzie nam smakować, nasz organizm zostanie wzbogacony w wiele pozytywnych właściwości.

Woda strukturyzowana - jak zrobić?

Wodę strukturalną można uzyskać poprzez użycie jednego z wielu strukturyzatorów ENERGETIX, np. mieszadła magnetycznego bądź podstawki magnetycznej.
Należy postawić napój w szklance, butelce lub dzbanku na podstawce magnetycznej o maksymalnej temperaturze 40℃, proces strukturyzacji trwa 10 minut (ok 1,5l wody).
Oczywiście można trzymać napój cały czas na podstawce lub używać mieszadeł magnetycznych poprzez trzymanie ich w wodzie. Proces strukturyzacji może być wykonywany na innych napojach niż woda, na przykład soku, herbacie z napojami alkoholowymi włącznie (dowiedź się o strukturyzacji alkoholi). Zalecane jest picie co najmniej 2 litrów wody strukturyzowanej dziennie. Strukturyzowana woda po zdjęciu z podstawki magnetycznej zachowuje swoje właściwości do około 30 godzin.

Woda strukturyzowana - dlaczego jest dobra?

Picie wody strukturyzowanej wspomoże przywrócić dobrą przemianę materii, pozytywny nastrój oraz spokojny sen. Od dawna wiadomo, że przyczyną wielu chorób jest przewlekłe odwodnienie organizmu, więc trzeba pamiętać o codziennym poprawnym nawadnianiu, najlepiej wodą strukturyzowaną.

Dodatkowo woda strukturyzowana ma brak jakichkolwiek przeciwwskazań, więc każdy z nas niezależnie od stanu swojego zdrowia, wieku powinien sięgać po taką wodę i cieszyć się zdrowym życiem.