Darmowa dostawa
Wkładki Magnetyczne Do Butów - Medyczne - ENERGETIX

Wkładki magnetyczne do butów

Filtry

Dla kogo

Dla kogo

Ilość sygnowanych magnesów Energetix

Ilość sygnowanych magnesów Energetix

Siła 1 magnesu

Siła 1 magnesu

Cena

Cena

  • 125,00 zł - 309,00 zł

Aktywne filtry

Wkładki magnetyczne do butów

Aktywny tryb życia, stojąca praca, szybkie przemieszczenie się z miejsca na miejsce. Wszystkie te aktywności nie pozostają obojętne dla naszych stóp, które po całym dniu takich wyzwań często są opuchnięte oraz zmęczone. Idealnym rozwiązaniem stają się - wkładki magnetyczne- wyposażone w wysokiej jakości magnesy neodymowe, stymulują nasze stopy. Wygoda dla stóp to korzyści dla całego organizmu, korzystaj z właściwości terapii magnetycznej na co dzień poprzez wkładki magnetyczne.

Wkładki biomagnetyczne z magnesami

Wygoda dla stóp, to korzyści dla całego organizmu. Neorefleksyjne wkłady do butów są wykonane z przyjaznej skóry, absorbującej wilgoć mikrofibry, a ich anatomiczny kształt doskonale dopasowuje się i zapewnia optymalną przestrzeń dla palców. Dodatkowym udogodnieniem są specjalne poduszki, ulokowane na pięcie oraz śródstopiu – co wpływa na nasz komfort użytkowania dzięki magnetycznym wkładom do butów. Wkłady neorefleksyjne zawierają nasze sygnowane magnesy neodymowe. Te specjalne magnesy pomagają w poprawie ukrwienia oraz przepływu limfy, co przekłada się na lepsze Wkładki magnetyczne do butów to doskonały wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz komfort stóp.

Wkładki magnetyczne do butów przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do noszenia wkładek magnetycznych może być pompa insulinowa, rozrusznik serca. Noszenie wkładek nie jest również zalecane u kobiet w ciąży. Są to jedyne przypadki, w których nie zaleca się użytkowania wkładek magnetycznych.