Darmowa dostawa
 • Nowość
 • Pakiet
 • Zestaw Zeolit medyczny Detoxamin Basic Capsule + Detoxamin Basic Farina
Zestaw Zeolit medyczny Detoxamin Basic Capsule + Detoxamin Basic Farina

Zestaw Zeolit medyczny Detoxamin Basic Capsule + Detoxamin Basic Farina

379,00 zł

Zamiast 398,00 zł

Zestaw produktowy zeolit medyczny Detoxamin składa się z dwóch topowych produktów dostępnych w dwóch formach: kapsułek "Detoxamin Basic Capsule" (200 sztuk) oraz proszku "Detoxamin Basic Farina" (200 gram). Oryginalny zeolit PMA.

Rabaty ilościowe

IlośćCena jednostkowaOszczędzasz
2352,47 zł53,06 zł
3341,10 zł113,70 zł
Ilość:

Lub zamów telefonicznie: 501 233 408

 • Dostawy i płatności
 • Masz pytanie?
  Codziennie 8:00 - 22:00
  Pomoc specjalisty:Zadzwoń|Chat
  • 30 dni na zwrot30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa 24hDarmowa dostawa 24h
  • Gwarancja Producenta 24 miesiąceGwarancja Producenta 24 miesiące
  • Rezencje OpinieOpinie 5/5

  Opis

  Stosowanie Detoxamin Basic Capsule

  Zażywać 2-3 razy dziennie 3 kapsułki do posiłku, popijając szklanką wody (min. 100 ml). Okres zażywania powinien wynosić co najmniej 12 tygodni lub tak długo, jak występują systematyczne obciążenia organizmu. W trakcie kuracji należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu.

  Wyrób medyczny pod stałą kontrolą, zgodnie z dyrektywą europejską 93/42/EWG. Aby uniknąć niepożądanych interakcji z lekami zaleca się przyjmowanie Detoxamin z 2-godzinnym odstępem czasowym względem leków, o ile nie zalecono inaczej, powinny być przyjmowane przed zeolitem.

  Stosowanie Detoxamin Basic Farina

  Zażywać 2-3 razy dziennie do posiłku jedną płaską miarkę, wymieszaną w szklance wody (min. 100 ml). Okres zażywania powinien wynosić co najmniej 12 tygodni lub tak długo, jak występują systematyczne obciążenia organizmu. W trakcie kuracji należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu.

  Wyrób medyczny pod stałą kontrolą, zgodnie z dyrektywą europejską 93/42/EWG. Aby uniknąć niepożądanych interakcji z lekami zaleca się przyjmowanie Detoxamin z 2-godzinnym odstępem czasowym względem leków, o ile nie zalecono inaczej, powinny być przyjmowane przed zeolitem.

  Uwagi dotyczące bezpieczeństwa

  Oprócz sporadycznie występujących zaparć, żadne inne niepożądane działania nie są znane. Zachować szczególną ostrożność w przypadku występowania chronicznych zaparć.
  Preparat może zwiększyć aktywność immunologiczną organizmu. Ze względu na brak wystarczających danych, stosowanie preparatu u dzieci i młodzieży (poniżej 18 roku życia) oraz u kobiet w ciąży i matek karmiących nie jest zalecane.
  Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki bez konsultacji z lekarzem. Nie wdychać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 6 roku życia. Po użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

  Zestaw Zeolit medyczny Detoxamin Basic Capsule + Detoxamin Basic Farina

  379,00 zł

  Zamiast 398,00 zł